Menu

Cart

Regulamin obowiązujący do dnia 24.12.2014

Regulamin zakupów obowiązujący do dnia 24.12.2014

1.Sklep internetowy grasoft.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://www.grasoft.pl lub za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2.Wszystkie produkty oferowane w sklepie grasoft.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.Wszystkie ceny podane na stronach internetowych grasoft.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar wystawiamy faktury VAT.

4.Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego towarów.

5.Możliwe są następujące formy płatności:Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego.

Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania
wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.

Płatność w kanale elektronicznym - poprzez system płatności PayU.pl. Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.

6.W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, grasoft.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie.

7.Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Towar w dostawie jest ubezpieczony oraz zabezpieczony przed zniszczeniem.

8.Towar wysyłany jest w dniach od poniedziałku do piątku. Przesyłki są dostarczane tylko w dni robocze.

9.Zamówienia złożone i rozliczone przez PayU.pl do godziny 14.00 zostają przyjęte do realizacji w tym samym dniu, po godzinie 14.00 na drugi dzień roboczy.

10.W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówiena wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu a w przypadku płatności kartą, o czas autoryzacji płatności przez zewnętrzny system płatniczy.

11.Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie. W przypadku sprzedaży niestanowiącej sprzedaży konsumenckiej, wyłącza się przepisy zawarte w artykułach 556-576 Kodeksu Cywilnego.

12.W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt grasoft.pl.

13.Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Reklamacje i zwroty obsługuje Dział Reklamacji i Obsługi Klienta

GRASOFT P.P.
Ul. Wesoła 15
28-200 Staszów
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

tel. (+48) (0) 15 864 34 20
fax: (+48) (0) 15 864 34 20

14.W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep. Przy wysyłaniu przez Klienta przesyłki zwrotnej należy wpisać na liście przewozowym, w polu „zadeklarowana wartość", cenę zakupu odsyłanego towaru. Kwota ta stanowi deklarację wartości ubezpieczenia.

15.Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego grasoft.pl w związku z zakupami jest GRASOFT P.P. z siedzibą w Staszowie (ul. Wesoła 15, 28-200 Staszów). Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

16.Regulamin określa zasady zakupów w sklepie grasoft.pl.

 

Kontakt

phone 2 +48 606 693 207 6272709
phone touch +48 606 693 207 Kontakt za pomocą Skype GRASOFT_SI
print +48 15 864 34 20 mail 2 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 GRASOFT P.P. , ul. Wesoła 15, 28-200 Staszów, Polska

Zaloguj lub Zarejestruj

fb iconZaloguj przez Facebook